Дорогі друзі, запрошуємо вас на благодійний вечір джазової музики та поезії "Ритми великого міста: джаз та поезія".

Тема концерту вічна та завжди актуальна - Любов. Без любові неможливо допомагати, писати вірші та творити музику. Без любові неможливо жити! В цей вечір ви почуєте джазові стандарти у виконанні теплого вокалу Ганни Жихаленко під акомпанемент білого роялю, який оживе в руках Анни Бурової та почуєте поезії дивовижної Наталії Лелюх, яка думає віршами і бачить рими в кожній хвилині життя.

Вхід: благодійний внесок від 200 грн. Усі зібрані кошти підуть на підтримку Благодійного фонду «СВОЇ» - це об'єднання небайдужих людей, метою яких є надання допомоги: 1) людям, що проживають в зоні АТО (звільнені території ,буферна зона, окуповані території); 2) Підтримка ВПО в інших регіонах України 3) лікарням України, в т.ч. в зоні проведення АТО 4) Підтримка обдарованих дітей та дітей з інвалідністью та їх родин з числа ВПО; 5) Програми для дітей та молоді; 6) Медична допомога дорослим з онкологією з числа ВПО.

Якщо ви душею з нами, але не зможете відвідати концерт, який відбудеться 7 лютого 2020 (початок о 19.00), просто перерахуйте 50 гривень (можна більше) на рахунок фонду СВОЇ: 5169 3305 1748 5634 Кошкіна Ірина (виконавчий директор фонду Свої)

FaLang translation system by Faboba