Шановне Панство!

Ми раді вас вітати в цю осінню пору року гарною музикою від- Piano Extremist , як ще кажуть, Піаніст Майдану.

Piano Extremist - це не просто псевдонім чи прізвисько окремої людини, це цілий образ, який сформувався у сучасного покоління українців після подій «Майдану» під час Революції Гідності.

Проект людини на ім`я Богдан, який грав на різних фортепіано, що були розставлені в різних місцях «Майдану» під час Революції Гідності: в Профспілках, під КМДА та - Українському домі. У якості волонтера Богдан охороняв студентів в Українському домі, а у вільні від варти часи грав музику і брав участь у протистояннях на Грушевського.

Музика стала тим, що допомогло людям утриматись в той складний момент, коли сил вже майже не лишилось, тим, що зігріло їх у ту люту і таку неспокійну зиму. Ліричні, тривожні, спокійні або ж динамічні;абсолютно різні мелодій лунали по всьому «Майдану» та змушували битися в унісон сотні сердець.

Вперше вийшов грати в грудні 2013 - під КМДА. Майже місяць, зранку, в обід та вночі, Богдан виконував твори Людовіко Ейнауді, Яна Тірсена, Radiohead. Одного ранку Богдан йшов до «інструменту свободи» («Інструмент свободи» - саме таку назву отримали ті піаніно, які були виставлені на Майданах інших міст), коли знайомі йому повідомили, що за добу відео, де він, у балаклаві, касці та бронежилеті, грає твір Nuvole Bianche (Білі хмари), Людовіко Ейнауді набрало 500 000 переглядів на youtube.

З 2014 до 2017 року проект Piano Extremist трансформувався у культурно-соціальний, адже, крім концертів, яких за 3 роки було зіграно більше 200 – від Півночі до Півдня, від Західу до Сходу України, Богдан займався волонтерством та був одним з перших добровольців. Після перших турів Україною на підтримку революціонерів, він переїхав до Дніпра, де брав участь у формуванні добровольчого батальйону «Дніпро-1».

Окрім всім відомого поняття зброї, особистою зброєю Богдана стала музика Мy music is my weapon( моя музика це моя зброя), яка ринула з його інструмента під обстрілами, серед поранених вояків, серед тих, кого тільки чекали жахіття передової, або тих, хто вже добряче їх ковтнув. Зараз Богдан - парамедик на передовій.

За рік були записані на студії композиції, присвячені подіям Майдану та добровольцям, з якими він разом був на Сході.

НА цьому концерті ми будемо раді презентувати перший диск «Захист вільних сердець»

FaLang translation system by Faboba