З 15 лютого в Tauvers Gallery International відкриється виставка «Живемо!» видатного українського митця, художника-постановника, сценографа, лауреата кінопремії Золота дзиґа - Олександра Батєнєва. Тема духовного спротиву війні, насильству відображена в...

Виставка "Смужки кольору. (Ось такий він, Новий рік)" - добірка з найкращих робіт за останні два десятиліття. Вони різні, філософські та символічні, в яких художник прагне до живого, життєвого вираження, духовного пошуку, переосмислення.

Ми не можемо повернути все як було. Але можемо виливати свої думки на полотна. Ці думки будуть різні - і темні, як на картині "Важкий день" Наталі Герасименко, і сповнені люті, а можуть аж світитися від надії ("Мрії"). В выставку включені роботи відоми...

З 4-го грудня в галереї Tauvers Gallery Internarional буде представлена виставка творів молодої української художниці з Херсону - Юлії Вайгічевої "Ліс душі. Місце де живе сокровенне".

Виставка живопису самобутнього художника М.С. Скобельського, послідовника українського класичного живопису, відкриється в галереї на початку лютого.

З 14 листопада Виставка з приватних колекцій

FaLang translation system by Faboba